• example.store@email.com
 • ۰۰۳۲ ۴۳۵ ۶۵۴۳
 • خرداد ۷, ۱۴۰۳

  فلزیاب استورم محصول کمپانی لوگاتک ترکیه ورژن ۳٫۲

  فلزیاب استورم محصول کمپانی لوگاتک ترکیه ورژن ۳٫۲

  فلزیاب استورم محصول کمپانی لوگاتک ترکیه ورژن 3.2

  محصول جدید ساخت کشور ترکیه که دارای کیفیت قطعات بسیار بالا و از فلزیاب های PI یا لوپی بسیار خوب و شناخته شده میباشد . مدار پیش روی شما ، دارای قدرت و عملکرد بسیار مطلوب در فاصله استاندارد میباشد . دقت به این مسئله ضروریست که در سیستم های اکتشافی PI یا همان پالس القایی، حداکثر برد کاوش را قطر لوپ تعیین میکند. درواقع 4 تا حداکثر 5 برابر قطر لوپ ، حداکثر میدان کاوش بوده و در ارتفاع مورد نظر ، باید ابعادی حدود 2 برابر قطر لوپ را به خوبی تشخیص دهد .

  فلزیاب استورم محصول کمپانی لوگاتک ترکیه ورژن 3.2

  <<قیمت این محصول در تاریخ آپدیت 7500000 تومان میباشد . برای خرید محصول با شماره 01133304484 و در ساعت کاری تماس بگیرید>>

  این موضوع قانونی فیزیکی در مورد همه فلزیاب های القایی بوده و هر تصوری خارج از این موضوع ، به نوعی کلاه برداری میباشد .

  مدار فلزیاب استورم با در نظر گرفتن انواع فیلتر های انتگرال گیر که بر روی برد طراحی شده و با در نظر گرفتن نیمه دیجیتال بودن مدار ، از با ثبات ترین مدار های اکتشافی به شمار میآید .

  در قسمت بعد بخشی از کاتالوگ ترجمه شده این دستگاه را برای شما آپلود کرده ایم

  مدار پیش روی شما از یکی از بهترین های جستجوگران فلز و ساخت کشور ترکیه میباشد . شما در حال استفاده از مدار پایه فلزیاب STORM هستید . مداری که در طول 15 سال اخیر از بهترینهای بازار بوده و حتی شرکت PIM-2 در ترکیه وCLON روسیه نیز از مدار انتگرال گیر و تفکر انتقالی این سیستم استفاده کرده اند .

  با دارا بودن مدار سکوت در لحظه تخلیه پالس و همچنین مدار صافی اضافه ای که روی خط مثبت در نظر گرفته شده ، شما شاهد پایداری فوق العاده و عملکردی مطلوب مبتنی بر قدرت پالس خواهید بود .

  بر خلاف سایر بردهای اخیر که در بازار بسیار رایج اند این مدار تنها با 10.5 الی 14 ولت ، مطلوبترین نتیجه ممکن را به شما خواهد داد .

  شما با قابلیت تنظیم دلخواه قدرت پالس که به صورت هوشمندی فرکانس را نیز تحت تاثیر قرار میدهد ، میتوانید عمق کاوش و میزان آلودگی را به طور همزمان در اختیار داشته باشید .

  ای بدان گونه است که در زمان کم کردن مقدار توان یا بالانس زمین ، به صورت هوشمندی فرکانس افزایش یافته تا بخشی از کم شدن دامنه نفوذ موج یا همان برد دستگاه را تاحدودی جبران نماید .

  در سالهای اخیر این مدار تحت نمایشگر های مختلف و با اسامی زیادی توسط شرکتهای ترک و اروپایی به بازار عرضه شده است .

  (در ایران نیز در چند سال اخیر این مدار تحت عنوان سری استورم به بازار عرضه گشته)

  و اما آنچه ما به شما ارائه مینماییم

  پکیج پیش روی شما تحت عنوان STORM DETECTOR تحت کنترل برد معروف استورم که به باتری های لیتیوم جریان بالا مجهز و همچنین با ویژوالایزر یاهمان نمایشگر دو خط به شما تقدیم شده است.

  توجه کنید که شارژر همراه دستگاه ولتاژ 14 ولت داشته و مدت زمان تقریبی شارژ حدودا 1 ساعت میباشد .

  در شارژ کامل ولتاژ روی نمایشگر به مقدار 11.7 ولت یا بیشتر نمایش داده میشود . توجه کنید این ولتاژ در استفاده مداوم از دستگاه به حدود 11 ولت خواهد رسید و این کاملا طبیعی میباشد . در صورت نیاز به تعویض باتری نباید هرگز از شارژرهای بالاتر از 14.5 ولت و همچنین باتری های بالاتر از 12 ولت استفاده کرد که در اینصورت ضرر های جبران ناپذیری را متحمل خواهید شد .

  نمایشگر دستگاه که از طریق دو خروجی مجزای آنالوگ تغذیه میشود با نمایش همزمان DELAY یا تاخیر لوپ و همینطور ولتاژ باتری به شما امکان مشاهده بصری دو انتگرال اول و دوم را برای شما در نظر میگیرد .

  فلزیاب استورم محصول کمپانی لوگاتک ترکیه ورژن 3.2

  <<قیمت این محصول در تاریخ آپدیت 7500000 تومان میباشد . برای خرید محصول با شماره 01133304484 و در ساعت کاری تماس بگیرید>>

  فرکانس پایه سیستم 210 هرتز و میتواند تا 250 هرتز بر اساس قدرت بالا رفته و جریان هموار دستگاه نیز بین 100 الی 300 میلی آمپر میباشد .

  ترجیح بر آن است که جریان متداول دستگاه از طریق ولوم پاور از 3/4 بیشتر انتخاب نشود ، چرا که به شدت مصرف باتری را بالا خواهد برد .

  در مورد تاخیر لوپ دقت کنید که دستگاه بهترین اتخاب را به شما سپرده است .

  برخلاف سایر دستگاههای دیجیتال که اجازه کنترل کامل تاخیر لوپ را به شما نمیدهند ، این دستگاه علاوه بر نمایش مقدار با استفاده از یک ولوم ، امکان در اختیار گرفتن کامل تاخیر را در هر لحظه در اخطار شما قرار میدهد .

  این کار دو مزیت عمده برای شما دارد : اول اینکه مثلا اگر در محیط غیر آلوده برای لوپ 30 شما مقدار تاخیر 25 را داشته باشید ، وقتی در جایی این تاخیر به عدد 28 یا 30 یا حتی بیشتر برسد ، امکان وجود آلودگی را به شما اعلام مینماید . پس شما میتوانید با کمتر کردن توان دستگاه ، دوباره تاخیر مورد نظر را در اختیار داشته باشید .

  خط اول با عنوان S یا نوار فلزیابی دستگاه میباشد و این در حالی است که خط دوم P برای شما احتمال وجود فلزات مغناطیسی و غیر مغناطیسی را به صورت حدودی مشخص میکند .

  دقت کنید : تفکیک جنس فلز ، کاملا وابسته به ابعاد و فاصله از لوپ کاوشگر میباشد . ولی به صورت کلی در صورت مغناطیسی بودن خط دوم نسبت به خط اول تقریبا همزمان افزایش میابد و در صورت عکس موضوع ، خط دوم پس از رسیدن خط اول به نیمه راه شروع به افزایش مینماید .

  عملکرد دستگاه تقریبا تا بازه 10.5 ولت تست شده و مطلوب است . اما بهترین کیفیت در بازه 10.8 الی 12 ولت اتفاق خواهد افتاد.

  برای نصب مدار طبق راهنمایی زیر عمل کنید . برای این منظور شما نیازمند 2 ولوم 5 الی 20 کیلو و دو عدد میتر 0 تا 5 ولت و همچنین یک بلندگوی پیزو الکتریک هستید .

  در صورت نداشتن مهارت لازم در زمینه مونتاژ مدار ، توصیه میکنیم مراحل را به دست متخصص امر بسپارید و از دست زدن به مدار اصلی پرهیز کنید.

  در قسمت بالایی مدار دو محل M1 و M2 برای خروجی میتر های دستگاه در نظر گرفته شده است. حتی در صورت دارا بودن یک عدد میتر هم این برد کارایی خود را خواهد داشت . M1 خروجی 0 تا 5 ولت برای اعلام فلزیابی بوده و M2 برای تشخیص مغناطیسی یا غیر مغناطیسی بودن میباشد . هر دو خروجی در بازه های 0 الی 5 ولت کار میکنند و شما میتوانید به جای نمایشگرهای آنالوگ ، از نوع دیجیتال نیز استفاده کنید .

  SP جایگاه بلندگوی پیزو الکتریک است . البته میتوانید از هر نوع بلندگوی 8 الی 16 اهمی نیز استفاده کنید . ولی در صورت استفاده از بلندگوی بوبین دار ، مصرف جریان دستگاه افزایش خواهد داشت .

  روی برد جایگاهی به نام B-Err میباشد که در هنگام کاهش ولتاژ باطری تا میزان 10.8v به عنوان اخطار روشن خواهد شد . سه ولوم Ground و POWER و DELAY روی برد وجود دارند که تنها به استفاده از دو تای آنها نیاز دارید . ولوم Ground برای ورژن های پایین تر از 1.4 فعال میباشد و در این ورژن قابل استفاده نیست . ولوم Power  همزمان کنترل فرکانس ، توان و بالانس زمین را کنترل خواهد کرد . این نکته از مزایای این برد میباشد که راحتی کاربر در استفاده از پیچیدگی کار با دستگاه های کاوشگر فلز را بسیار ساده خواهد کرد .

  <<قیمت این محصول در تاریخ آپدیت 7500000 تومان میباشد . برای خرید محصول با شماره 01133304484 و در ساعت کاری تماس بگیرید>>

  ولوم DELAY به عنوان اصلی ترین کنترل این برد ، وظیفه تایین تاخیر لوپ و کاوش را به عهده دارد . دقت کنید، آستانه تریگر صدا در این دستگاه 25 هرتز میباشد و فرکانس صدا در صورت کاوش تا 900 هرتز بالا خواهد رفت . برای تنظیم این ولوم شما نیاز به دانش و تجربه میدانی دارید . هرچند استفاده از نمایشگر های بصری این کمپانی ، کار را برای شما راحت خواهد کرد ، ولی شما میتوانید به سرعت کار با آن را فرا بگیرید . (برای تست و کاربری این قسمت ، حتما در محیطی کاملا پاک و بدون آلودگی فلزی اقدام به تست و آزمون نمایید )

  ورودی باطری دستگاه سمت چپ به عنوان +BAT- نمایش داده شده . ولتاژ لازم برای راه اندازی بین 10.5 الی 14 ولت حداکثر میباشد . هرگز دستگاه را با آداپتور های سوییچینگ و یا باطری های اسید مایع آزمایش نکنید .

  در صورت نیاز به شارژ از مدولهای استاندارد با سقف ولتاژ 14.5 ولت استفاده کنید . در صورت بالاتر رفتن ولتاژ از حد 14.5 ولت ، مدار قطعا دچار آسیبهای فیزیکی جدی خواهد شد .

  درپایین ترین قسمت پینهای مربوط به لوپ را خواهید دید . برای انتقال به کانکتور از کوتاهترین مسیر ممکن اقدام کنید و ترجیها سیم های مفتول را بکار ببرید . سیمهای افشان برای پارامتر جریان لوپ خیلی مفید نیستند .

  برای لوپ ، از قطر سیم لوله 20 الی 80 سانت میتوانید استفاده کنید . باتوجه به محدودیت تاخیر ایجاد شده در برنامه این مقدار بنا به آلودگی خاک میتواند دستخوش تغییر شود . بهترین امپدانس ممکن برای سیم لوله باید بین 1.8 الی 2.7 اهم در نظر گرفته شود . در صورت دسترسی به ابزار مناسب میتوانید بوبین کاوش را اصلاح کنید و به اندوکتانس 385 الی 440 میکرو هانی برسید .

  القا کمتر باعث گرمایش قطعات شده و بالاتر میتواند توان تفیک را از بین ببرد . در راستای کاهش افت کیفیت قطعات الکترونیک باید گفت ، حد اکثر زمان کاوش باید کمتر از 15 دقیقه باشد . برای کاوشهای بزرگتر ، هرگز از باتری بیشتر استفاده نکنید. برای هر 15 دقیق مصرف مفید ، دستگاه نیاز به حداقل 4 دقیق زمان استراحت خواهد داشت .

  لازم به ذکر است ، در صورت خرابی مدار ، باید توسط افراد مجرب اقدام به تعمیر نمایید . چرا که برخی از قطعات روی برد اصلی توسط شرکت سازنده، پاک شده و مشخصات آنها از بین رفته است .

  و در نهایت به عنوان یک قانون کلی ، عمق کاوش دستگاه های PI بسته به لوپ و سیم پیچ دستگاه میباشد. به طور متوسط ، 4 برابر قطر لوپ ، حداکثر برد کاوش یک دستگاه است . یعنی لوپ به قطر30 سانتیمتر در بهترین شرایط باید فاصله 120 سانتی را پوشش دهد و به طور معمول در حد اکثر کاوش خود ابعاد دو برابر لوپ را جستجو نماید .

  این قانون برای تمامی فلزیاب های نوع PI است و در صورتی که دستگاه شما ، با سیم پیچ 30 ابعاد 30در 30 سانتی را در فاصله 120 سانت به بالا کاوش کرد ، این جستجو به اصطلاح قابل اعتماد نیست و دستگاه ها با توجه به افق کیفیت قطعات در طول زمان ، از این جایگاه عقب نشینی خواهند کرد .

  فلزیاب های PI یا پالس القایی دارای تفکیک قابل اعتمادی نیستند و بنا به بزرگی و کوچکی و یا جهت عمودی یا افقی ، ممکن است رده مغناطیسی یا غیر مغناطیسی جسم را به اشتباه تشخیص داده و اعلام کنند . تفکیک قابل اعتماد تنها در تخصص فلزیاب های IB میباشد که مولتی فرکانس بوده و بسیار توانایی بالایی در تایین رده و قالب جسم در حال کاوش دارند .جسم در حال کاوش ممکن است . برای این منظور میتوانید از سری مگنفایر این شرکت استفاده کنید .

  در تفکیک دستگاه های PI موضوع به صورت درصدی بیان میشود (وقتی تفکیک یک دستگاه 10 در صدی باشد، یعنی سیستم در حالت تفکیک ، تنها 10 درصد عملکرد مطلوب خود را داراست) این دستگاه دارای تفکیک 30 درصدی بوده و با توجه به اینکه خروجی های میتر به صورت دوقلو و همزمان انتگرال ابتده و انتعای موج را نمایش میدهند ، لذا نیاز به رفتن به حالت تفکیک را ندارند .

  <<قیمت این محصول در تاریخ آپدیت 7500000 تومان میباشد . برای خرید محصول با شماره 01133304484 و در ساعت کاری تماس بگیرید>>

  همزمانی تقریبی بالا رفتن دو خروجی با هم به معنای مغناطیسی بودن و تاخیر در بالارفتن خروجی دوم به معنای غیر مغناظیسی بودن جسم است .

  استفاده از این مدار و دستگاه باید طبق قوانین جاری کشور و به صورت صحیح در راستای پیدا کردن قطعات دفن شده آهنی و لوله های آب ، گاز و یا استراکچر های فلزی باشد ، بدیهی است ، استفاده از این دستگاه در راستای تخریب اموال تاریخی و به اصطلاح گنج یابی ، مورد تایید ما نبوده و در صورت مشاهده ، خدمات به شخص یا اشخاص مورد نظر داده نخواهد شد .

   

  این متن بخشی از ترجمه کاتالوگ دستگاه از شرکت سازنده لوگاتک میباشد که ما برای شما به همراه بخشی از توضیحات جانبی در نظر گرفته ایم ..

  فلزیاب استورم محصول کمپانی لوگاتک ترکیه ورژن 3.2

  <<قیمت این محصول در تاریخ آپدیت 7500000 تومان میباشد . برای خرید محصول با شماره 01133304484 و در ساعت کاری تماس بگیرید>>

   

  اذانگوی هوشمند ندای ماندگار نسخه ۳٫۱۵

  نقطه جوش ۶۲۰ آمپری مخصوص باتری های لیتیوم یون و SC