• example.store@email.com
 • ۰۰۳۲ ۴۳۵ ۶۵۴۳
 • خرداد ۷, ۱۴۰۳

  نقطه جوش ۶۲۰ آمپری مخصوص باتری های لیتیوم یون و SC

  نقطه جوش ۶۲۰ آمپری مخصوص باتری های لیتیوم یون و SC

  نقطه جوش 620 آمپری مخصوص باتری های لیتیوم یون و SC

  دستگاه نقطه جوش باتری مدل توکا 114 با جریان خروجی 620 مپر و مدار کنترل کننده میکروکنترلری محصولی با سابقه تولید 5 ساله در مجموعه ما میباشد . این محصول افتخار آمیز با فروش بسیار خوب و مناسب به نقاط مختلف ایران و برای مشتری های بسیاری ارسال شده . استفاده از کابین سنگین با ورق ضخیم و همچنین ترانس سفارشی که با دستگاه بوبین پیچ اتوماتیک موجود در این مجموعه پیچیده شده باعث میشود تا محصول با بالاترین کیفیت به بازار ارایه شود.

  شما میتوانید این محصول را در قسمت فروشگاه به سبد محصول خود اضافه کنید و از خرید چنین    محصولی لذت ببرید .

  در ساخت و طراحی این دستگاه ملاک ما ، کنترل زمان جوش به صورت دقیق بوده . برخلاف سایر دستگاه های موجود در بازار ایران که یا از ترانسهای بی کیفیت و یا ترانسهای سوخته مایکروفر استفاده میکنند ، ما با استفاده از امکانات کارگاهی و با استفاده از دستگاه بوبین پیچ ردیف پیچ اتوماتیک و عایق بندی لایه ای و استفاده از دست کم 4 نوع عایق مختلف ، ترانس جوشی بسیار با کیفیت را به این محصول اضافه کرده ایم . در سری دوم و نسل دوم این محصول با بالابردن جریان جوش تا مرز 620 آمپر توانستیم زمان روتین جوشکاری را تا حدود 0.27 ثانیه پایین بیاوریم .

  استفاده از برد میکرو کنترلری باعث شد صرف نظر از هزینه بالا و برنامه نویسی ، کیفیت کلی مدار را بالا ببریم . به نحوی که استفاده از این محصول به سرعت در کل کشور رایج شد و حتی محصول ما در نقاطی مثل کیش و قشم ، کردستان ، اصفهان و دهها شهر دیگر در ایران محصولی پر طرفدار و قابل اطمینان به حساب بیاید .

  در ادامه با افزودن گارانتی معتبر به محصول ، باعث اطمینان خاطر مشتری و فروشندگان محصول شدیم .

  افتخار فروش چند ده دستگاه نقطه جوش به بیشتر شهر های ایران عزیز ، نه تنها باعث آسودگی خیال ما نشد ، بلکه مسئولیت ما را در بالابردن کیفیت این دستگاه سنگین تر و ما را به پایبندی به شرایط گارانتی و دادن اعتماد به مشتریان ، سنگین تر از پیش نمود .

  نقطه جوش 620 آمپری مخصوص باتری های لیتیوم یون و SC

  https://mana-elec.com/product/%d9%86%d9%82%d8%b7%d9%87-%d8%ac%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c/

  در نظر داشته باشید این محصول ن+تنهت به منظور جوش نقطه ای برای اتصال الکتریکی باتری کاربرد دارد و از این دستگاه برای جوش مفتول های فلزی و یا کاربردهای ؛یر متعارف نمیتوان استفاده کرد . ما دستکاه مورد نظر را به صورت روتین تولید میکنیم و امکان ساخت دستگاه به صورت سفارشی برای منظور و هدف شما تنها به صورت سفارش خارج از برنامه پذیرفته میشود . در صورت سفارش محصولات دیگر نباید انتظار داشته باشید ، قیمت تمام شده به اندازه محصول مورد نظر و یا هم سطح ابزار های موجود در بازار نرخ انگاری شود . طبیعتا دستگاه های سفارشی هزینه های خاص خود را داشته و شاید چندین برابر گرانتر از یه محصول آماده و روتین بازار هزینه بر باشند .